Üdvözöljük Kedves Látogató! [ Regisztráció | Bejelentkezés

Grafikus, dekor asszisztens állásajánlat

  • Város: Miskolc
  • Megye: Borsod-Abúj-Zemplén megye
  • Megjelenés: 2015-04-23 13:56
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Bemutatkozás

Dinamikusan fejlődő cég keres 2 fő munkatársat Miskolc belvárosi munkavégzésre.

Főbb feladatok:
– grafikai tervezés, kivitelezés (bélyegző, serleg, egyedi ajándéktárgyak)
– nyomdatechnológiai kivitelezés során nyújtott asszisztencia
– kapcsolattartás az ügyfelekkel
– alapanyagok rendelése
– használatban lévő gépek karbantartása

Munkakör betöltésének feltételei:
– Microsoft Office,
– Corel Draw program magas szintű ismerete, biztonságos használata

Előnyt jelent:
– lézergravírozó gépen szerzett tapasztalat
– Adobe Photoshop programismeret

Szükséges iskolai végzettség:
– Középfokú

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz megküldése a corwell@wondex.hu e-mail címre.

Nincs címke

407 total views, 1 today

Listing ID: 4015538f9fcb7c3d

Report problem

Processing your request, Please wait....