Üdvözöljük Kedves Látogató! [ Regisztráció | Bejelentkezés

Premium WordPress Themes - AppThemes

200.000 Ft

Ingatlan értékesítő állás Kecskeméten

  • Város: Kecskemét
  • Megye: Bács-Kiskun megye
  • Megjelenés: 2015-04-10 05:55
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Bemutatkozás

Szívesen dolgozna az OTP Bankcsoport új tagjának csapatában?

Az OTP Csoport tagja, az OTP Ingatlanpont ingatlanközvetítő hálózatának kecskeméti irodája Ingatlan- és pénzügyi közvetítőket keres!

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz! Csapatunk sikere az Ön sikere!

Amit kínálunk:
Kiemelkedően magas jutalék: ingatlan- és pénzügyi közvetítés 46-68%-a
Központi marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése online portálokon
Ingatlan-nyilvántartási rendszer, automata hirdetési modullal
Bankfiókjainkban elérhető pénzügyi konstrukciónál kedvezőbb megoldások értékesítése ügyfeleknek
Keresztértékesítési lehetőség
Magas szintű szakmai képzés
Akár nemzetközi karrier lehetőség
Modern munkaeszközök (telefonkészülék és laptop rendszerhozzáféréssel)
Telefonszámla hozzájárulás
Rugalmas munkaidő.

Feladatok:
– Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
– Banki termékek, és a piaci ingatlanok értékesítése
– Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
– Ügyletzárások menedzselése
– Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
– Az értékesítési folyamat adminisztrálása.

Elvárásaink:
Kiemelkedő munkabírás
Ambiciózus gondolkodás
Csapatmunkára való hajlandóság
Kecskeméti lakóhely, helyismeret.

Előny:
– Ingatlanközvetítői tapasztalat
– Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom fényképes önéletrajzát a bodor.henriette@otpip.hu e-mail címre.

Nincs címke

908 total views, 1 today

Listing ID: 601552765ab227d5

Report problem

Processing your request, Please wait....