Üdvözöljük Kedves Látogató! [ Regisztráció | Bejelentkezés

10 Ft

Szlovák tolmács állás, kiemelt bérezés

  • Város: Ságvár
  • Megye: Somogy megye
  • Megjelenés: 2017-02-03 10:56
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!
Szlovák tolmács állás, kiemelt bérezés - Kép1Szlovák tolmács állás, kiemelt bérezés - Kép2Szlovák tolmács állás, kiemelt bérezés - Kép3Szlovák tolmács állás, kiemelt bérezés - Kép4

Bemutatkozás

Építőipari cég keres 25-40év közötti hölgyet szlovák tolmács asszisztens munkakörbe, kiemelt bérezéssel.
Feladatok:
-tolmácsolás szlovák nyelven
-árajánlat készítés
-bejövő telefonok kezelése
-kapcsolattartás az ügyfelekkel
-háttér adminisztráció
Elvárások:
-szlovák nyelv anyanyelvi szintű használata szóban és írásban
-számítógép használat (excel, word, powerpoint)
-jó kommunikációs készség
-rugalmasság
-önálló munkavégzés
Cégünk tetőszigeteléssel foglalkozik. Fényképes önéletrajz szükséges magyar és szlovák nyelven. Motivációs levél magyar nyelven.

sdezso@mail.com
+36-70/883-883-7

Nincs címke

148 total views, 1 today

Listing ID: 276589461c00fd2a

Report problem

Processing your request, Please wait....