Üdvözöljük Kedves Látogató! [ Regisztráció | Bejelentkezés

Wizz Air állás román nyelvtudással

  • Város: Budapest
  • Megye: Pest megye
  • Megjelenés: 2015-02-09 11:50
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Bemutatkozás

Ügyfélszolgálatos munka, alkalmazottként és diákként
főként Román vagy, Német, Francia, Olasz, Macedón, Bulgár, Spanyol, Katalán, Szerb felsőfokú nyelvtudással, ügyfélkapcsolati munkatárs kerestetik.

A munka fő profilja:
– Ügyfélszolgálat, telefonos segítségnyújtás, bejövő hívások kezelése, ügyféladat kezelés, foglalások készítése, tájékoztatás

Elvárások:
– Folyékony Román vagy Német, Francia, Olasz, Macedón, Bulgár, Spanyol, Szerb ? Angol nem elvárt, de előnyt jelent ?.
Mit ajánlunk:
– Egy erős vállalati hátteret
– Tréning: ügyfélszolgálati ismeretek
– Fiatal, többnyelvű csapat
– Kiváló munkakörnyezet és megközelítés
– Munkaidő: 0-24, rugalmas, fejlődési lehetőség
– Multinacionális munkatapasztalat
– Folyamatos tanulási és előrehaladási lehetőség
Várjuk jelentkezésed ha:
– Diák vagy (heti 20 órában dolgoznál)
– Főállást keresel (heti 20 órában dolgoznál és később akár többet is)
– Kismama vagy és részmunkaidős állást keresel
– Egyéb okból részmunkaidős állást keresel
Kérlek, küldd el jelentkezésed (a nyelv megjelölésével és az ügyfélszolgálati munkatárs címmel) emailen a horvath.eniko@teledirect.hu ?ra vagy honlapunkon: http://www.teledirect.hu/allas
Amennyiben kérdésed van, kérlek jelezd. 06308685118

Nincs címke

111 total views, 1 today

Listing ID: 35254d89ed659c61

Report problem

Processing your request, Please wait....